Discussions / routes

routes
 
01.Aug '17 By Aiga Petkēvica 2 replies Last 26.May '20 by Aiga Petkevica

Gauja2

Gauja no iztekas nav laivojama. Laivot var sākt no Lodes muižas. Vasaras pilnbriedā līdz Jaunpiebalgai upe var būt vairākās vietās aizaugusi ar zāli un laivošana ir apgrūtināta. Iesakām sazināties ar vietējiem - Vecpiebalgas TIC - info.vecpiebalga[at]inbox.lv, andris.koks[at]vecpiebalga.lv, tālrunis: 26110724
Aiga Petkevica 26.05.2020 14:45
Šogad maija sākumā "iemetām" laivu pie Lodes muižas (Tilts starp Rijas un Stupēnu ezeriem), līdz Taurenei, Neķēnu dzirnavām - foršs laivojums. Aiz - neriskējām, jo ūdens kritiski zems, domāju, ka nāktos piestaigāt.
Tad nolaivojām posmu no Lācītēm līdz Virešiem. Izcils pavasara laivojums!!!! Bet jā - visticamāk vēlākais līdz jūnijam braucami maršruti līdz Virešiem. Tālāk - Gaujiena - Strenči - Valmiera - Cēsis utt. jau, šķiet, tikai izcili sausās vasarās varētu būt ūdens trūkums.
Māris Kurtiņš 15.11.2018 07:50
Pavasarī, līdz maija sākumam, upe ir laivojama no Zobola ezera ( ja netraucē maza cīņa ar pērnā gada niedrēm). Protams, ka vairākas reizes nāksies izkāpt ārā, bet tas ir izdarāms. Diemžēl, šis logs, kad var braukt ir gaužām mazs, jo var gadīties, ka aprīļa vidū tikai pazūd ledus no ezeriem. Tātad, provizoriski, 2-3 nedēļas. Es uzskatu, ka vasarā augštecē īsti nav ko darīt. Varbūt līdz Jāņiem vēl jā. Pēc tam tu redzēsi tikai niedru sienas.
 

Top discussions